Egymás autóját zúzta szét egy vitatkozó pár Fonyódon, a férfit bilincsben vitték el (sonline.hu)

Szombat délelőtt egy hangos vita rázta fel Fonyód nyugalmát a József Attila utcában. Egy férfi és egy nő nyílt utcai vitája odáig fajult, hogy dühükben egymás járműveit rongálták meg, a botránynak az arra járó járőrök vetettek véget.

A hétvégi békét egy heves veszekedés törte meg. Délelőtt 11 óra körül egy hangos szóváltás durva rongálássá fajult a nyílt utcán: az ordibáló felek, egy férfi és egy nő dühükben egymás kocsijának estek neki. A garázdaság perceinek egy éppen arra járó rendőrjárőr vetett véget, aki azonnal észlelte a bűncselekményt és határozottan közbelépett.

A helyszínre perceken belül jelentős erősítés érkezett. Összesen három rendőrautó, nyomozók és bűnügyi helyszínelők lepték el az utca érintett szakaszát, hogy rögzítsék a nyomokat. A hatóságok a garázda jellegű cselekmény miatt mindkét rongálóval szemben intézkedtek, a konfliktus férfi résztvevőjét végül bilincsben állították elő.