A Veszprém–Lepsény vasútvonal újranyitását kérik (veol.hu)

A Veszprém–Lepsény vasútvonal Hajmáskér és Lepsény közti szakaszán 2007. március 3-án közlekedett utoljára személyvonat. Sokan viszont szeretnék, ha a személyforgalom újraindulna itt, a 27-es vasútvonalon és a bakonyi vonatozás a Balatonig tarthatna – írja a veol.hu.

A 11-es (Győr–Veszprém) és a 27-es (Veszprém–Lepsény) vasúti szárnyvonalak újbóli összekapcsolásáról már korábban is írtunk és már több mint álom, mert aláírásgyűjtés indult a cél érdekében. Ennek apropóján érdemes felidézni, hogy az említett vasútvonalakon hosszú időn át közlekedtek a balatoni vonatok, régebben mind az északi, mind a déli partra.

Az újranyitást követően pedig létrejöhetne Győr, Veszprém és Siófok közvetlen összeköttetése, a Balaton körbevonatozhatósága is megvalósulna. Ezért indult petíció a 27-es személyforgalmának visszaállításáért, pedig 2007 márciusa óta személyvonat nem koptatta a síneket. Sokan viszont fontosnak tartják, hogy a Bakony és a Balaton között ismét közvetlen vasúti kapcsolat legyen, többek közt környezetvédelmi okokból, az autós forgalom csökkentése miatt.

A 27-es Veszprém–Lepsény vasútvonal kedvelői szerint a pályán a teherforgalom jelenleg is részben használatban van, így a személyforgalom újraindítása nem igényelne nagy beruházást. Akkor nem kellene Székesfehérvár felé kerülni, ha Veszprémből a Balaton déli partjára akarunk utazni vonattal. Gyorsabb lenne a dunántúli vasútközlekedés.

A vasútvonal újranyitása mellett szóló érvek:

  • A 27-es vonal a Bakony térségét, Veszprémet és a 20-as fővonalat köti össze a Balaton déli partjával, Győr irányából is megkönnyíti a déli part elérését.
  • Jelenleg a Veszprémből a Balaton déli partjára tartóknak hatalmas, időigényes kerülőt kell tenniük Székesfehérvár felé, vagy a túlterhelt buszközlekedésre kell hagyatkozniuk.
  • A Balaton, a Bakony és a Balaton-felvidék, valamint Győr vasúti összekapcsolása fellendítené a belföldi turizmust.
  • A kerékpárszállítási lehetőség biztosításával a vonal a zöldturizmus gerincévé válhatna.
  • A vonal menti települések (Berhida, Papkeszi, Vilonya, Királyszentistván, Küngös, Balatonfőkajár) lakóinak is előnyös lenne.

Az aláírásgyűjtés részleteit is meg lehet ismerni.