Hónapok óta ássák- és újítják fel a járdákat a szombathelyi belvárosban, és még hol a vége
A Telekom ugyanis optikai földkábeleket fektet le, emiatt több belvárosi járdát és közterületet is szétbombáztak az elmúlt hónapokban. Az önkormányzat azt kérte, a karneválig készüljenek el a munkával. Közben több panasz is érkezett az elkészült szakaszokra.