Orbán Anita 37 külképviselet vezetőjét rendeli vissza
A külügyminiszter szerint sok megbízatás lejár, de vannak esetek, ahol azért lesz csere, hogy „Magyarország érdekeit olyan nagykövetek képviseljék, akik az új külpolitikai prioritások mentén hitelesen és hatékonyan tudják képviselni és szolgálni hazánkat”.