„Ne csak álmodozzunk, hanem tegyünk is érte” – Közszolgálatban dolgozókért mutattak be szentmisét Szombathelyen
Több évtizedes hagyomány részeként idén is közös imádsággal mondtak köszönetet a közszolgálatában dolgozóknak a szombathelyi Székesegyházban.