Papaya, A-Club és Döröske – így buliztak a vasiak a 2000-es években – sok-sok fotóval!
Két évtized röppent el és sok szórakozóhelynek már nyoma sincs, csak az emlékek maradtak.
Két évtized röppent el és sok szórakozóhelynek már nyoma sincs, csak az emlékek maradtak.