Skip to content

hirfigyelo.net

Nyugat magyarország és a balaton hírmorzsái

Primary Menu

hirfigyelo.net

  • Home
  • 2026
  • április
  • 14
  • Hirdetmény – szavazóköri jegyzőkönyvek közzétételéről
  • Hírek

Hirdetmény – szavazóköri jegyzőkönyvek közzétételéről

figyelo hir 2026.04.14.

Tájékoztatom a tisztelt választópolgárokat, hogy a 2026. április 12-i országgyűlési képviselők általános választásának marcali szavazóköri jegyzőkönyvei

Eredeti cikk

Post navigation

Előző: Köszönet érte
Következő: Marcali CT

Újabb hírek

  • Hírek

Majd az AI megmondja? A magyarok fele már egészségügyi kérdésekkel fordul hozzá

figyelo hir 2026.09.02.
  • Hírek

Kitálalt Dopeman: ez a véleménye a nemrég Győrben koncertező Pogány Indulóról

figyelo hir 2026.09.02.
  • Hírek

Cicadömping Pápán: 15 országból érkeznek a különleges macskák

figyelo hir 2026.09.02.

Legutóbbi bejegyzések

  • Majd az AI megmondja? A magyarok fele már egészségügyi kérdésekkel fordul hozzá
  • Szántódpuszta kerékpáros sikere: megszállták a bringások a Balatont (sonline.hu)
  • Veszélyben a balatoni állomásépületek? Vitatott átépítési tervek az északi és déli parti vasútvonalakon
  • Kitálalt Dopeman: ez a véleménye a nemrég Győrben koncertező Pogány Indulóról
  • Cicadömping Pápán: 15 országból érkeznek a különleges macskák

Kategóriák

  • Balaton
  • Egyéb
  • Hírek
  • Kék hírek
A jobb felhasználói élmény érdekében az oldalon cookie-kat használunk. Oldalunk használatával, Ön elfogadja a cookie-k használatát.