Skip to content

hirfigyelo.net

Nyugat magyarország és a balaton hírmorzsái

Primary Menu

hirfigyelo.net

  • Home
  • 2026
  • március
  • 24
  • HIRDETMÉNY!
  • Hírek

HIRDETMÉNY!

figyelo hir 2026.03.24.

Értesítem a Tisztelt Szülőket, hogy a 2026/2027 nevelési évre az óvodai beiratkozás a 20/2012. (VIII.31.) EMMI rendeletnek megfelelően2026.04.27. – 2026.04.28. terjedő időszakban 08-12 és 13-16 között lehetséges.Beiratkozás helye: Marcali Óvodai Központ Tündérliget Óvoda /Marcali, Posta köz 3.Fontos tudnivalók

Eredeti cikk

Post navigation

Előző: Kukucska napok az óvodákban – játékos ismerkedés a legkisebbeknek
Következő: Orbán Viktor Nagykanizsán: Ha Magyarországon ukránbarát kormány alakul, keresztet vethetünk a következő húsz évre

Újabb hírek

  • Hírek

Még a kutyák is mehetnek múzeumba!

figyelo hir 2026.08.31.
  • Hírek

Ősszel folytatódik a Nyugdíjas Egyetem Győrben, mutatjuk a dátumokat

figyelo hir 2026.08.31.
  • Hírek

Új fejezet kezdődött a Lovászpatonai Könyvtár életében (galéria)

figyelo hir 2026.08.31.

Legutóbbi bejegyzések

  • Még a kutyák is mehetnek múzeumba!
  • Ősszel folytatódik a Nyugdíjas Egyetem Győrben, mutatjuk a dátumokat
  • Új fejezet kezdődött a Lovászpatonai Könyvtár életében (galéria)
  • Nem csak egy piknik volt – rengeteg program várta a családokat a Malom-tónál (galéria)
  • A perzselő hőség után szélviharral csapnak le a zivatarok – nem akármi vár ránk hétfőn

Kategóriák

  • Balaton
  • Egyéb
  • Hírek
  • Kék hírek
A jobb felhasználói élmény érdekében az oldalon cookie-kat használunk. Oldalunk használatával, Ön elfogadja a cookie-k használatát.