Kérem a lakók megértését és türelmét!

Bereczk Balázs polgármester úr tegnapi Facebook bejegyzésében a Szegedi utcai beruházással kapcsolatosan posztolt.

Bereczk Balázs polgármester úr tegnapi Facebook bejegyzésében a Szegedi utcai beruházással kapcsolatosan posztolt.